4CF z wykładem w Szkole Przywództwa Instytutu Wolności

4CF z wykładem w Szkole Przywództwa Instytutu Wolności

4 czerwca 2016 r. prezes 4CF Norbert Kołos na zaproszenie Instytutu Wolności przeprowadził wykład dla słuchaczy Szkoły Przywództwa. Tematem były foresight strategiczny oraz planowanie długoterminowe.

Celem Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności jest tworzenie przyszłych elit Polski; odnalezienie i wsparcie osób, które w przyszłości będą w stanie pełnić wysokie stanowiska w czołowych instytucjach, odnosić sukcesy jako przedsiębiorcy, politycy czy działacze społeczni.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.