4CF wystąpi na sympozjum UNESCO-PMU 2023

4CF wystąpi na sympozjum UNESCO-PMU 2023

4CF The Futures Literacy Company wystąpi na sympozjum UNESCO-PMU 2023: Towards Evaluation Frameworks for Futures and Foresight. Norbert Kołos, partner zarządzający 4CF, zaprezentuje “Survey for Anticipatory Stance Evolution” podczas sympozjum odbywającego się w dniach 21-22 czerwca 2023 r. w siedzibie UNESCO w Paryżu we Francji.

 

Sympozjum UNESCO-Prince Mohammad bin Fahd University (PMU) 2023 będzie poświęcone potrzebie lepszego zrozumienia i wykorzystania wiedzy na temat przyszłości i foresightu, koncentrując się na ramach oceny i ewaluacji wpływu pracy nad przyszłością. 

 

Spośród ponad 70 zgłoszeń otrzymanych z całego świata, 15 wybranych ekspertów zaprezentuje swoją pracę w serii 5 ekscytujących paneli dyskusyjnych. Dzieląc się swoimi doświadczeniami jako praktycy w tej dziedzinie, prelegenci będą zastanawiać się nad następującymi pytaniami przewodnimi:

  • Jakie narzędzia i modele są już do naszej dyspozycji w celu skutecznej oceny działań związanych z przyszłością i foresightem? 
  • Jakie nowe ramy i metody można stworzyć? 
  • Jak ocenić zmiany w postrzeganiu przyszłości i pojawienie się nowych paradygmatów? 
  • Jakie są odpowiednie skale i horyzonty czasowe dla oceny transformacji społecznych poprzez myślenie przyszłościowe? 
  • W jaki sposób kontekst wpływa na stosowane ramy?

 

Zarejestruj się!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.