4CF w raporcie rocznym United Nations Global Compact

4CF w raporcie rocznym United Nations Global Compact

Tegoroczne wydanie Yearbooka United Nations Global Compact, inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ adresowanej do świata biznesu, zawiera tekst autorstwa Norberta Kołosa, prezesa zarządu 4CF, poświęcony strategiom społecznym, foresightowi i partnerstwom na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Jak stwierdza w swoim artykule Norbert Kołos: “Biznes w Polsce może surfować na fali zmian, o ile oprze strategie na partnerstwie i świadomym kształtowaniu przyszłości. Wobec trudnej do prognozowania i kontroli dynamiki rynków oraz zmiany technologicznej, foresight strategiczny jako sposób systematycznej i analitycznej rozmowy o strategii sprawdza się najlepiej.”

W raporcie Global Compact Yearbook 2016/2017 Cele Zrównoważonego Rozwoju dla świata i Polski omówione są przez przedstawicieli ONZ, rządu polskiego, międzynarodowych liderów świata nauki i biznesu. Raport można na polskiej stronie UNGC.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.