4CF na wydarzeniu Irlandzkiego Stowarzyszenia Uniwersytetów

4CF na wydarzeniu Irlandzkiego Stowarzyszenia Uniwersytetów

Podczas Building Bridges for Evidence Informed Drugs Policy. A Knowledge Brokerage Event zorganizowanego przez Irish Universities Association (Budowanie mostów dla polityki antynarkotykowej opartej na dowodach naukowych), dr Anna Sacio-Szymańska z 4CF The Futures Literacy Company wzięła udział w sesji “Supporting future thinking among policy makers and inspiring long-term strategies” (Wspieranie futures literacy wśród decydentów i inspirowanie długoterminowych strategii), której przewodniczył dr Fergal Lynch, Government & Public Policy Engagement, University of Galway.

 

Celem tego wydarzenia było umożliwienie urzędnikom z różnych departamentów instytucji rządowych dostępu do solidnej, naukowej wiedzy potrzebnej do wykonywania ich obowiązków w zakresie polityki antynarkotykowej.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.