4CF na World Investment Forum w Abu Dhabi

4CF na World Investment Forum w Abu Dhabi

FAO zaprezentowało pierwsze wnioski z przeprowadzonego wspólnie z CIRAD i 4CF The Futures Literacy Company foresightu i skanowania horyzontu w zakresie przyszłości systemów rolno-spożywczych podczas World Investment Forum w Abu Dhabi. Raport wskazuje między innymi pożądane kierunki rozwoju innowacji technologicznych oraz społecznych w globalnym rolnictwie.

 

Na Forum, FAO wezwało zarówno instytucje rządowe, jak i korporacje do zwiększenia zaangażowania i wsparcia finansowego dla systemów rolno-spożywczych. Stanowi to jedyną drogę aby uczynić systemy rolno-spożywcze bardziej skutecznymi, wszechstronnymi, solidnymi i odpowiedzialnymi środowiskowo, dostosowując się tym samym do Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.