4CF na szczycie EIT otwierającym INNOVEIT2024

4CF na szczycie EIT otwierającym INNOVEIT2024

Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company weźmie udział w szczycie EIT otwierającym INNOVEIT 2024, który odbędzie się jutro, 20 lutego w Brukseli. Wydarzenie organizowane jest pod auspicjami belgijskiej prezydencji Rady Unii Europejskiej.

 

Szczyt EIT obejmie przemówienia i dyskusje z udziałem szerokiego grona prelegentów z dziedziny kształtowania polityk, badań, biznesu i edukacji, ceremonię wręczenia nagród EIT, podczas której uhonorowani zostaną wybrani przedstawiciele społeczności EIT, a także ogłoszenie finalistek nagrody EU Women Innovators Prize.

 

Osoby zainteresowane pracami EIT będą mogły wziąć udział w szczycie EIT online.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.