4CF na PCHET 2023

4CF na PCHET 2023

Przedstawiciele 4CF The Futures Literacy Company – Piotr Stankiewicz i Karol Wasilewski – gścili w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni na konferencji PCHET 2023!

 

Podczas konferencji zaprezentowali wyniki projektu “Pomorskie na lekkim gazie – kierunki i scenariusze rozwoju gospodarki wodorowej do 2030 z perspektywą do 2040”, realizowanego przez 4CF na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

 

Pierwszego dnia konferencji Piotr Stankiewicz wystąpi w panelu otwierającym konferencję i opowie m.in. o potencjalnych kierunkach rozwoju gospodarki wodorowej na Pomorzu, które wyłaniają się z badań i analiz prowadzonych w trakcie projektu.

 

Drugiego dnia Piotr wraz z Karolem poprowadzą warsztaty dla interesariuszy gospodarki wodorowej. Będą one dotyczyć zwłaszcza sektora energetycznego i jednostek samorządu terytorialnego – tego, jak mogą one przyczynić się do budowy gospodarki wodorowej na Pomorzu, jak mogą wspomóc realizację potencjalnej wizji i misji województwa w zakresie budowy gospodarki wodorowej, jak należy zmienić otoczenie regulacyjne, aby im to ułatwić.

Więcej o konferencji możecie dowiedzieć się tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.