4CF na G-STIC Dubai Conference

4CF na G-STIC Dubai Conference

Z przyjemnością donosimy, że zespół 4CF Strategic Foresight znalazł się wśród ponad 250 wiodących światowych ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, którzy podzielą się spostrzeżeniami na temat technologii dla SDGs podczas konferencji G-STIC Dubai, skoncentrowanej na kluczowych wyzwaniach światowych i przełomowych innowacjach w zakresie: przeciwdziałania zmianom klimatu; zmiany praktyk, postaw i możliwości w zakresie uczenia się; przejścia na energię niskoemisyjną; wspierania zrównoważonych systemów opieki zdrowotnej; uwolnienia pełnego potencjału niebieskiej gospodarki; zapewnienia odpowiedniej dostępności wody; przyspieszenia wdrażania cyfrowej gospodarki cyrkularnej; transformacji cyfrowej jako katalizatora dla osiągnięcia SDGs; innowacyjnych podejść biznesowych i przedsiębiorczości, które odpowiadają na dzisiejsze wyzwania, mając na uwadze problemy jutra, gotowych przyczynić się do realizacji Agendy 2030 i osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

Mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty “Demokratyzacja technologii: torowanie drogi ku pożądanej przyszłości w 2050 roku poprzez zrozumienie aspiracji młodego pokolenia” wraz z Resilience Frontiers Initiative i innymi partnerami. Zastanawialiśmy się: jak technologia może rozwijać się w harmonii z lokalnymi i rdzennymi sposobami życia, jak jesteśmy odpowiedzialni za przyszłe innowacje, by pamiętać o wartościach, które tworzą kontekst dla starszych technologii. Wszystko po to, by włączyć w tę rozmowę młodzież. Współpraca z Youssefem Nassefem, dr Sandrą Piesik, Ibonem Zugastim oraz inspirująca kreatywność studentów sztuki i projektowania Uniwersytetu Zayeda była prawdziwą przyjemnością. Byliśmy świadkami, jak w ich wizjach przeplatają się rdzenne wartości i technologie przyszłości.

Konferencja G-STIC jest jednym z największych na świecie wydarzeń poświęconych zrównoważonym technologiom i innowacjom. To wyjątkowa okazja, aby zainspirować się wystąpieniami światowej sławy mówców na temat zrównoważonego rozwoju, podzielić się spostrzeżeniami, nawiązać nowe partnerstwa i poznać nowe technologie podczas wycieczek w poszukiwaniu innowacji.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.