4CF na Future Summit 2022

4CF na Future Summit 2022

Podczas konferencji Future Summit 2022 w Bukareszcie, która koncentrowała się na tym, jak lepiej zrozumieć przyszłość i przygotować się do niej, Kacper Nosarzewski wyraził przekonanie, że “gdyby klimat był bankiem, zostałby uratowany”. W swoim inspirującym przemówieniu powiedział również: “Chcemy, żeby rzeczywistość była przewidywalna, ale w rzeczywistości przyszłość zawsze okazuje się dziwna. Musimy przyspieszyć innowacje, aby uniknąć rozpadu tego, co już mamy. Jedna rada: pociągnijcie za sobą ludzi do zmian.”

Warto wspomnieć, że cały dochód z imprezy przeznaczony jest na wsparcie organizacji Teach For Ukraine i sfinansowanie lekcji dla ukraińskich dzieci, których dostęp do edukacji został zakłócony przez wojnę.

Dobrze było odkrywać przyszłość razem z wszystkimi uczestnikami!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.