4CF i Miasto Wrocław na spotkaniu METREX

4CF i Miasto Wrocław na spotkaniu METREX

Jesteśmy dumni, że będziemy uczestniczyć w kolejnym spotkaniu METREX, aby zaprezentować scenariusze przyszłości Wrocław 2050, które 4CF Strategic Foresight opracowało niedawno wspólnie z Miastem Wrocław! Spotkanie będzie poświęcone “Scenariuszom nieprzewidywalnej przyszłości i dzisiejszym strategiom rozwoju”.

“Scenariusze przedstawiają Wrocław na tle przyszłości Europy i świata. Nie są one przepowiedniami przyszłości ani konkretnym, długofalowym planem działania, ale próbują wskazać najważniejsze trendy i tendencje w życiu społecznym, gospodarczym, technologicznym i politycznym, które prawdopodobnie rozwiną się w ciągu najbliższych 20 lub 30 lat.”

Wrocławskie scenariusze w języku angielskim (PDF) można pobrać tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.