4CF FLEx i wykorzystanie gamebooków w foresighcie

4CF FLEx i wykorzystanie gamebooków w foresighcie

Obejrzyj wideo na temat interaktywnych scenariuszy, 4CF FLEx i wykorzystania gamebooków w foresighcie – prezentacji Kacpra Nosarzewskiego podczas ostatniej, XXV Światowej Konferencji World Futures Studies Federation “Exploring Liminalities. Creating Spaces for Unlimited Futures”, która odbyła się w École des Ponts Business School.

 

Wideo zawiera również: 

  • Gaming the Futures; autor: Luke Tay
  • Let’s play!! The Black Box Policymaking Game; autor: Freyja van den Boom
  • Games and Foresight: Unlocking Strategic Insight Through Play; autor: Karla Paniagua, John A. Sweeney, Abril C., Jeremy W. & Shermon Cruz

 

Obejrzyj wideo!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.