3. warsztat Mind the Missions w ramach programu Erasmus+

3. warsztat Mind the Missions w ramach programu Erasmus+

Właśnie zakończyliśmy nasze trzecie warsztaty Mind the Missions Erasmus+ w hiszpańskiej Walencji poświęcone zarządzaniu projektami. W ciągu ostatnich 3 dni zgłębialiśmy tajniki skutecznego planowania, realizacji i pomyślnego realizowania projektów. Od ustalania jasnych celów po zarządzanie ryzykiem i interesariuszami – omówiliśmy wszystko.

Chcemy ogromnie podziękować wszystkim naszym uczestnikom i moderatorom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową projektu. Razem kształtujemy przyszłość zrównoważonego rozwoju miast poprzez wspólne uczenie się i innowacyjne działania!

Partnerami projektu są: Geodesignhub, INOVA+, 4CF The Futures Literacy Company, Lowcarboneconomy Foundation, Always Greener, Ajuntament de València, Invest Amarante, Câmara Municipal de Amarante.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.