2021 Strategic Foresight Komisji Europejskiej

2021 Strategic Foresight Komisji Europejskiej

Zapoznaj się z obszernym streszczeniem najnowszej publikacji Komisji Europejskiej “2021 Strategic Foresight” zawierającej długoterminową wizję i priorytety Unii Europejskiej do 2050 r. Dokument jest pomocą dla administracji i decydentów przy opracowaniu działań odpowiadających na kluczowe globalne megatrendy, bieżące potrzeby i długoterminowe aspiracje.

Raport zawiera kluczowe megatrendy, które będą miały wpływ na UE w nadchodzących dziesięcioleciach: od zmiany klimatu, przyspieszenia technologicznego i digitalizacji, po główne zmiany gospodarcze, geopolityczne i demograficzne oraz 10 strategicznych obszarów, które mają zapewnić UE wolność i światowe przywództwo w nadchodzących dziesięcioleciach

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o megatrendach i poznać polskie konteksty ich rozwoju, zapoznaj się również z analizami Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością, dostępnymi online w cyklu Megatrendy 2050

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.