1 marca – Dzień Przyszłości

1 marca – Dzień Przyszłości

Świętuj z nami Światowy Dzień Przyszłości 1 marca!

Jak co roku The Millennium Project, globalny think-tank studiów nad przyszłością, organizuje 24-godzinną ogólnoświatową rozmowę futurystów i społeczeństwa o wyzwaniach i możliwości budowania lepszej przyszłości dla wszystkich.

Konferencja rozpocznie się 1 marca w Nowej Zelandii, w południe tamtejszego czasu. Kolejne dyskusje będą się odbywać o godzinie 12:00 w kolejnych strefach czasowych. Każdy może przyłączyć się do rozmowy kiedy tylko będzie mógł.

Zapraszamy do dyskusji prowadzonej przez Kacper Nosarzewski, eksperta 4CF Strategic Foresight i Polish Society for Futures Studies o godzinie 14:00 polskiego czasu. 

Poza tym każdy może zrobić to po swojemu, organizując w pracy lub szkole spotkanie poświęcone przyszłości, pogadankę, zapraszając eksperta, a może po prostu wracając do lektury lub filmu science-fiction. Zadajmy sobie przy tej okazji pytania o to, jakiej przyszłości pragniemy, jakiej chcemy zapobiec i do jakiej się przyczyniamy. Dajcie też koniecznie znać w mediach społecznościowych, że świętujecie hasztagiem #worldfutureday. Będziemy szukać Waszych publikacji!

Partnerami the Millennium Project w tej edycji Światowego Dnia Przyszłości są Association of Professional Futurists, Humanity Plus, the World Academy of Art and Science, the World Futures Studies Federation

Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.