4CF Surf the Future

I recommend 4CF as a dependable partner in Strategic Foresight and Futures Literacy for policy-making and Strategy.

Riel Miller, Foresight Director, UNESCO

Wyniki projektów, jak i sposób, w jaki były realizowane, przekonują mnie o profesjonalizmie i nowatorstwie firmy 4CF na rynku polskim.

Krystian Chmielewski, VicePresident Kongsberg Defence & Aerospace Polska

4CF provided foresight expertise at a highest level of professional skill.

Alberte Ruud, Senior Advisor, Norwegian Public Road Administration

Eksperci firmy 4CF z powodzeniem wdrożyli narzędzie do badań delfickich w czasie rzeczywistym HalnyX na potrzeby prac eksperckich.

Irena Pichola, Partner, Członek Zarządu, Deloitte Advisory Sp. z o.o.

Firma 4CF świadczy usługi z zakresu Foresightu Biznesowego na najwyższym poziomie.

Marcin Kubajczyk, Dyrektor Marketingu, Hoop Polska

Wydarzenia

Projekt BEFORE – 4CF w europejskim konsorcjum Erasmus+

Analizy i publikacje Jest nam bardzo miło poinformować, że w tym miesiącu startuje realizacja projektu, prowadzonego wspólnie przez 4CF i szereg europejskich uczelni oraz przedsiębiorstw pn. BEFORE. Becoming Future-ORiented Entrepreneurs in universities and companies,...

czytaj dalej

4CF o przyszłości pracy i edukacji na ogólnopolskiej konferencji edukacyjnej

W minionym tygodniu, na zaproszenie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, ekspert 4CF Kacper Nosarzewski poprowadził debatę wizjonerską, poświęconą przyszłości pracy i edukacji. Udział wzięli czołowi eksperci zajmujący się edukacją i rynkiem pracy, reprezentujący m.in. Instytut Pracy i Spraw Społecznych oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej.

czytaj dalej

4CF w raporcie rocznym United Nations Global Compact

Analizy i publikacje Tegoroczne wydanie Yearbooka United Nations Global Compact, inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ adresowanej do świata biznesu, zawiera tekst autorstwa Norberta Kołosa, prezesa zarządu 4CF, poświęcony strategiom społecznym, foresightowi i...

czytaj dalej

Forum Militarne NCSS

14 czerwca w Warszawie odbyło się pierwsze eksperckie Forum Militarne z udziałem szefa polskiego MSZ Witolda Waszczykowskiego oraz zagranicznych gości.

czytaj dalej

Ekspert 4CF z gościnnym wykładem na dwóchsetleciu UW

13 maja 2016 r., w ramach obchodów dwóchsetlecia Uniwersytetu Warszawskiego, członek zarządu 4CF Kacper Nosarzewski wystąpił w w sesji mówców „Jestem z UW”, przedstawiając najnowszy projekt Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością pt. „Jedna lekcja o przyszłości”. 4CF wspiera ten projekt merytorycznie i finansowo.

czytaj dalej

Europejskie Forum Nowych Idei

Na zaproszenie agencji Better. (dawniej Goodbrand) i Fundacji PZU, ekspert 4CF prowadził w trakcie tegorocznego EFNI warsztat ekspercki poświęcony przyszłości edukacji.

czytaj dalej

Horizon 2020 Space Information Day

Podczas zorganizowanego w Centrum Naukowym Kopernik dwudniowego spotkania polskiej branży kosmicznej, przedstawiciel 4CF prezentował na forum uczestników wydarzenia koncepcję foresightu segmentu downstream sektora kosmicznego w Polsce.

czytaj dalej

ZWMA Henryków

Na przestrzeni ostatnich miesięcy, nasza firma nawiązała współpracę z nowym klientem w sektorze produkcyjnym. ZWMA Henryków sp. z o.o. to najsłynniejszy polski producent mebli luksusowych

czytaj dalej

Geomonitor 4D

Nasza firma rozwinęła w ostatnim półroczu współpracę z klientami z branży geolokalizacji i danych satelitarnych. Kontynuujemy strategiczny kierunek rozwoju w sektorze usług i w branży kosmicznej.

czytaj dalej